Oświetlenie samochodowe – poznaj rozwiązania marki OE Industry

Jeśli potrzebujesz oświetlenia do autobusów, koniecznie odwiedź ten adres.

Oświetlenie samochodowe to bardzo ważny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Nieprawidłowe ustawienie świateł bądź zbagatelizowanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie spowodować niebezpieczną sytuację na trasie, co często kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej klasy świateł jest istotne w szczególności w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa codziennie bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z dostawców wysokiej klasy rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

produkty krakowskiego producenta dla automotive i mobility

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, bocznych oraz przednich do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, spółka oferuje też LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są między innymi przez kierowców pojazdów rolniczych, off-road i specjalnych. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez nieliczne służby światła białe oraz niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które bardzo podnoszą jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo tygodni w trasie. A to ledwie ułamek produktów OE Industry.

OE Industry kompleksowe testy opracowywanych produktów

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, że spółka ta jest czymś więcej niż zwykłym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowany zespół fachowców gotowy urzeczywistnić pomysł zamawiającego, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, przez konstrukcję prototypu, aż po jego certyfikację. Spółka udziela też wsparcia posprzedażowego. Wskutek zaangażowania w wszechstronne testowanie najnowszych produktów, skrupulatnych analiz oczekiwań odbiorców i budowania kompetentnej kadry profesjonalistów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]