Jak wybrać kufry do motocykla

kufry motocyklowe

Nie ma znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne nierzadko musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu będzie kufer na motocykl. Ale jaki kufer na motocykl wybrać?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne oraz stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się zakupu, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba typy, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jednak także na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]