Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Pod tym linkiem poznasz ofertę parkingu długoterminowego Balice.

Wybierasz się na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking w okolicy portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie lub pociągu.

Dlaczego warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking proponuje również bezpłatny transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Kolejnym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]