Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Więcej o parking Balice lotnisko.

Nadrzędne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały niesamowitą popularność, to wygoda, szybkość i możliwość przybycia nawet w bardzo odległe miejsca naszego globu. Wyjazd, którego częścią jest przelot, wiąże się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dojechania na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty związane z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój samochód jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, by do lotniska dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, więc w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, dzięki której nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie samochodu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest szczególnie ważne w czasie silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja pomocy personelu

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy spodziewać się również szeregu udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą uzyskać asystę pracowników parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach lub rozładowany akumulator.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]