Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Nie czekaj! Sprawdź świetną ofertę sali weselnej w Krakowie w dobrej cenie.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz ich goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszego domu weselnego, w którym goście spędzą ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Sala ślubna – sprawdź jej dystans od kościoła i pojemność

Wybierając lokal na wesele para młoda powinna rozważyć kilka ważnych okoliczności. Na początek musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, by mieli możliwość zatańczenia. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej będzie łatwy. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym województwie, wypada szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli ułożenie menu, znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i dekoracja sali . Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny dla narzeczonych z małopolski

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić 130 osób. Przyjęcie może zostać wyprawione również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że zlokalizowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30-40 minut.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]