Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Chcesz dowiedzieć się, jak zamówić catering dla firm? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na https://tinyurl.com/yeezhadc.

Konferencja, szkolenie lub spotkanie biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego gości. Jeśli organizowane wydarzenie przyciągnie masę osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Przekąski bez niebezpieczeństwa zabrudzenia odzieży – o cateringu dla firm

Konferencje i warsztaty biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 7-8 godzin, w szeregu przypadków także przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają szczegółowy grafik wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są średnio dwie kwadransowe przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć pełny posiłek w okolicznej restauracji. Z tej przyczyny tak istotne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a o ile organizator pozwoli, także wziąć ze sobą na salę, w której trwa szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa ubrudzenia dłoni czy ubrania. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczane są też urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Organizujesz kurs? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest niesłychanie ważna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiego skupienia. Oprócz tego jest to również szansa rozmowy z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźnej atmosferze tematów omawianych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji lub płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, gryząc przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w piekarni kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podniesie więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie gości.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]