Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak dobrej oferty lokalu na urodziny w Krakowie!

Często z okazji niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie planujemy żadnych spotkań ze znajomymi oraz rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Lecz są takie ważne życiowe momenty, których stosowne świętowanie jest praktycznie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest z pewnością wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wybierasz salę na 18 urodziny – wybierz taką z dużą salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin zachodzi mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła pić i nabywać napoje alkoholowe, głosować w wyborach powszechnych, może założyć biznes oraz pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Jednak kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest możliwość urządzenia niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Można kolejny raz wyprawić “domówkę”, jednak czy zabawa w domu będzie się bardzo różnić od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie. Stąd lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Często paru znajomych postanawia wyprawić razem imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, ale przy tym umożliwia obniżyć jednostkowe koszty. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje wyśmienite menu imprezowe. Pragniesz się bawić na świeżym powietrzu? Znajdź lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące miesiące można rozstawić w nim duży namiot i wyprawić zabawę z grillem.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie posiłki będą najodpowiedniejsze?

Nie da się ukryć impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie piją napoje alkoholowe. Trzeba z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a takich może być wiele pośród obecnych, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Odpowiedni wygląd sali także jest niezwykle ważny, aby zaproszeni całkiem wczuli się w ducha imprezy. Warto więc wybrać lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie ścian według podanych sugestii oraz dobrze rozlokuje stoły z napojami oraz przekąskami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej idealnie sprawdzi się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “jeden kęs”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje przekąski nie tylko do charakteru zabawy, ale też do zasobności portfela i zasobności portfela klienta.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]