Profesjonalne sprzątanie grobów

Więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków na www.pong-malopolska.pl

Oblicze grobów naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak zakładanie ławek lub pomoc w załatwieniu wszystkich formalności lub korekty napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Stawki, jakie należy zapłacić pracownikom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – jeśli zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło grób co cztery tygodnie, musimy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są także od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]