Producent przyczep i zabudów przestrzennych

Sektor związany z transportem stale się rozwija, a to za sprawą globalizacji, a także otwierania się nowych rynków na eksport i import. Z tej przyczyny potrzebuje także nowoczesnych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z udoskonaleniem procesów transportu towarów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat wychodzi naprzeciw permanentnie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby użycia wózka widłowego), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii oraz oddziałów specjalnych. Do produkcji używane są wyłącznie materiały najwyższej klasy, dostarczane przez sprawdzonych dostawców. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie 30 lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na opracowywanie coraz to lepszych projektów na najwyższym poziomie, czego dowodzi między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, opracowanych z myślą o przewozie niezwykle delikatnych towarów.

Producent przyczep – serwis w zakładzie w Malni i w punktach ASO

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni albo w paru autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej niezbędne reperacje przeprowadzane są na terenie całej UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o komfort nabywców, którzy decydują się na serwis na własną rękę. Części zamienne do zabudów firmy są dostępne w każdej chwili, co redukuje czas wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w dużym stopniu skraca to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Źródło fotografii – gniotpol-trailers.com.