Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Jesteś zainteresowany ofertą parkingu Kraków Balice? Zajrzyj na pandaparking.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]