Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Skieruj się tu, jeżeli interesuje Cię korzystna oferta sal do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne lub pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, których celem zbudowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby uczcić podpisane kontrakty, a także przeróżne sympozja, szkolenia czy bankiety dla wspólników biznesowych. Takie wydarzenia wymagają stosownego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem do działań promocyjnych.

Jak wybrać miejsce na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie mamy na terenie firmy dużych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich bankietu, trzeba sprawdzić usługi wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Istotne jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do klasy organizowanej uroczystości. Ekskluzywne spotkania dla kontrahentów marki, w czasie których świętowany jest jej szczególny sukces, nie mogą być zorganizowane w zwykłym lokalu. Powinno się w takich wypadkach urządzić imprezę w stylowym miejscu, które dodatkowo uwydatni rangę wydarzenia. A jeżeli na event poproszeni będą goście nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, warto postawić na salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom wzorową obsługę

W toku planowania imprezy firmowej nie wolno zignorować tak ważnego elementu, jak zapewnienie obecnym gościom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w wyznaczoną lokalizację pysznych potraw dla obecnych, ale też pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ustawienie stołów. Podczas prestiżowych gal wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali perfekcyjnej obsługi. Powinno się więc szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, lecz i znakomicie wyglądające dania, a także kelnerów, którzy podadzą potrawy w elegancki sposób.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]