Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Na joannaklusak.com dowiesz się więcej o ofercie biura projektów Kraków.

Biuro projektów oferuje rozległe spektrum usług – realizuje fantazje osób, które chcą zamieszkać w ustawnym i wygodnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a później czynnie sprawuje kontrolę nad przebiegiem robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę domu lub proponuje aranżację już gotowych mieszkań.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię innowacyjne, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się od wielu budowli w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a zarazem wygodny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające współczesne trendy w projektowaniu przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi biura, budynki rekreacyjne, apartamenty na wynajem i żłobki. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a także specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektowe może także opracować plan obszernych i praktycznych garderób, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]