Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Na joannaklusak.com odszukasz fachowców, którzy sporządzą dla Ciebie projekty wnętrz Kraków

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Warto więc zadbać o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]