Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Catering okolicznościowy - więcej o tej usłudze znajdziesz w tym miejscu.

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z krewnymi i znajomymi. Niestety jest to liczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także podjąć je wybornymi napojami i daniami. Możesz postarać się przyrządzać je samemu, jednakże przy dużej liczbie biesiadników trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Dodatkowo to twoja impreza i pragniesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie sterczeć w kuchni albo robić za kelnera. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne eventy rekomendujemy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa lokalu nie jest teraz konieczne

Gdy wspomina się o usłudze cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o eventach biznesowych albo cateringu na wesele. Jeszcze parę lat temu punktem honoru pani domu było osobiste zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i jedynie przy faktycznie ogromnej liczbie biesiadników rozważała ona opcję zamówienia profesjonalnej pomocy w tym aspekcie. Działo się też tak dlatego, iż przez długie lata usługa cateringu nie zapewniała obsługi niewielkich rodzinnych zabaw, a nieraz nawet tych większych, jeśli nie było to powiązane z wynajęciem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy zdecydujemy się wynająć lokal czy wygodniej będzie zorganizować imprezę w swoim ogrodzie lub mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w to miejsce profesjonalnie przygotowane posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa studniówek, komunii oraz chrzcin

Catering okolicznościowy jest dosłownie ofertą na dowolną rodzinną okazję. Profesjonalni kucharze bez trudu przygotują dania pasujące do specyfiki wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, urodzinowy bądź na komunię. Catering okolicznościowy obejmuje też obsługę studniówek, półmetków i komersów. Szukając firmy świadczącej taką usługę zalecamy wybrać taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do wymagań i – co istotne –możliwości finansowych osoby zamawiającej, a także wszechstronnie obsłużyć event, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy pomagając w ułożeniu i przyozdobieniu stolików.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]