Pokrycia dachowe z blachy – zalety i oferta polskiego producenta

Producent blachodachówki - dowiedz się co może Ci zaproponować.

Zakładane przez dekady popularne dachówki betonowe i ceramiczne znowu ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Wiele plusów tych drugich przyczyniło się do tego, iż są one dobrym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz też dla inwestorów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejszy ciężar na konstrukcji dachu

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z kilku względów. Przede wszystkim są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję dachu, ale również ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe rozstawienie zajmuje zazwyczaj dużo więcej godzin. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do zasadniczo każdej, również dość skomplikowanej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez problemu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się rewelacyjnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starymi budynkami, tym bardziej, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżniają się także większą szczelnością. Poza tym łatwo je czyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w przypadku mocnych zabrudzeń jakiś preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – obszerny asortyment blachodachówek i paneli dachowych

Żeby nabyć nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od trzydziestu lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się duży asortyment blachodachówek, blach trapezowych i paneli dachowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, funkcjonujących na terenie 4 województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. Dumą marki REGAMET są produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie porysowań. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny oprócz swoich produktów dostarcza też akcesoria dachowe (między innymi włazy dachowe czy obróbki blacharskie) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych cenionych marek.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08