Domy drewniane nowoczesne – atuty

Na barteksitarski.pl uzyskasz kompleksową pomoc fachowców w zakresie sporządzania projektów domów drewnianych całorocznych.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowoczesna technologia sprawia, że tego typu domki nie tylko wyglądają niezwykle gustownie, ale są także komfortowe. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane mają coraz większe grono zwolenników. To kompozycja nowoczesności z górskim klimatem. Z jednej strony urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom gwarantują komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości zrobione z naturalnych materiałów, dzięki czemu w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu bali osoby zmagające się z alergiami odczuwają znaczącą poprawę samopoczucia. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy ich jeszcze docieplać. Dodatkowym atutem jest nieznaczna grubość ścian, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można budować również zimą, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem murowania. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]