Zalety ekspresów do kawy Nivona

Kawa to aromatyczny przysmak, którym od zarania dziejów delektują się całe generacje jej miłośników. Wiele osób nie przetrwa dnia bez choć małej jej porcji, a są i tacy, którzy spożywają ją nawet parę razy na dobę. Z reguły satysfakcjonuje ich kawa rozpuszczalna, aczkolwiek najwięksi sympatycy kawy sięgają po nią w ziarnach i coraz częściej poszukują profesjonalnych ekspresów, dzięki którym uwolnią z nich pełny smak. Z myślą o takich osobach opracowane zostały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – gustowny design

Mimo że Nivona jest całkiem młodą marką (pojawiła się zaledwie na początku XIX w.), to mocno uwydatniła już swoje istnienie w branży sprzętu dla kawoszy. Wraz z ujawnianiem najnowszych ekspresów wypracowuje sobie coraz większy szacunek koneserów kawy, głównie z tego powodu, że wytwarza w pełni profesjonalne urządzenia w niebywale rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona charakteryzuje stylowy design, utrzymany w stonowanej kolorystyce czerni, bieli i szarości. To dlatego będą doskonale prezentować się w kawiarniach oraz biurach, jak i w kuchni naszych mieszkań. I mimo że mają wiele funkcji, są to ekspresy stosunkowo proste w eksploatacji, z którym nie będzie mieć kłopotów żaden użytkownik.

Atuty ekspresów do kawy Nivona

Ekspresy do kawy Nivona posiadają wiele ciekawych funkcji. Z niektórymi z nich, np. z modelami NICR 759 i NICR 779 można połączyć się za pomocą Bluetooth i dzięki temu kierować nimi z poziomu komórki. Za sprawą funkcji Easy-Spumatore (dostępnej m.in w ekspresie NICR 660) w mgnieniu oka wytworzymy aksamitną piankę do cappuccino. Funkcja “Moja kawa” pozwala z kolei na zapisanie preferowanych ustawień przyrządzania naparu. Ekspresy do kawy Nivona mają również zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wyciągnąć z rozdrobnionych ziaren ich pełny smak. Co bardzo ważne, urządzenia Nivona można bardzo łatwo zachować w czystości.