Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Szukasz kontenerów na gruz? Sprawdź https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach nierzadko stosowane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]