Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Więcej o słoju z kranem na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, lemoniad, soków i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]