Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta dla przetwórców żywności

hurtownia butelek szklanych, butelki 0,5l hurt

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to także branża, w której bardzo dobrze radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do klienta ze swoim ekologicznym, niszowym lub pysznym produktem. Gotowa do sprzedaży żywność musi być opakowana tak, aby towar długo pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w butelki oraz słoje ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. marmolady, soki bądź pasty warzywne, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego nie tylko formą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach na ogół można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób także otrzyma je o wiele szybciej.

Co kupimy w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania wina, soków bądź piwa) i słoiczki. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od objętości opakowań – po 500, 1600, a nawet 2700 sztuk danego produktu. Podmioty dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Wraz z butelkami bądź słoiczkami hurtowo można dodatkowo zamówić większą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]