Pyłki do paznokci – więcej możliwości ozdabiania dłoni

Znajdź pyłki do paznokci.

Zdobienie paznokci tylko pozornie jest proste. Tak naprawdę to skomplikowane zadanie, które wymaga stosownych kwalifikacji oraz odpowiednich materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez doświadczoną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z jej pracą oraz kupnem akcesoriów. Ciekawie umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą źródłem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do ozdabiania paznokci podobno wystarczy zwykły lakier. Warto jednak pamiętać, że za jego pomocą nie osiągniemy naprawdę ładnych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu pomocniczych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Ich użycie sprawi, że paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy wykorzystując pyłki do paznokci to m.in. dowolny wymyślony wzór, metaliczny połysk czy lustrzane odbicie. Poza pyłkami, producenci oferują również ozdoby do paznokci w formie naklejek pozwalające na osiągnięcie wrażenia odblasku holograficznego.

Kto wytwarza ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki umożliwiające nadanie im unikalnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu firm, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najistotniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to między innymi Indigo, ChiodoPro, Victoria Vynn, Catrice, Milani, Lit Cosmetics, Miyo oraz Silcare.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]