Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Zobacz, gdzie kupić okiennice wewnętrzne shutters, wejdź na https://skyshutters.pl.

Planując wystrój domu, na ogół nie przeznacza się dużo uwagi na dekorację okien. Zwykle decyzja pada na tradycyjne aranżacje, czyli firanki i zasłony, które nieraz łączone są z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne rzadko znane w Polsce rozwiązanie – okiennice dekoracyjne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowość w polskim budownictwie

Podstawową właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych ruszają się, tym samym można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od potrzeb mieszkańców. Produkuje się je z płyt MDF, z drewna, a także polichlorku winylu (PCV). Okiennice ozdobne shutters instaluje się z reguły na oknach, jakkolwiek jednakowo dobrze będą wyglądać na drzwiach bądź w szafach. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w w Europie domach spotyka się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale każdy z nas zapewne w kinie czy w telewizji, gdyż tego rodzaju okiennice są niesłychanie popularne na terenach z ciepłym klimatem, a więc w Australii i Afryce Południowej.

Atuty wewnętrznych okiennic shutters

Niezależnie od tego, że shuttersy okiennice wewnętrzne shutters świetnie się prezentują, mają one także praktyczne funkcje. Z ich sprawą można regulować wykorzystanie padającego światła: latem powstrzymywać gromadzenie się ciepła w pomieszczeniach, a zimą – utrzymać je na dłużej. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i można umieścić je na przeważającej większości okien. Wytwarza oraz instaluje się je na zlecenie, co powoduje, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom niezmiernie stylowy wygląd, a więc podwyższają wartość domu. Warto też uwydatnić, że shuttersy są regulowane bez użycia linek, co właściciele zwierzaków czy rodzice małych dzieci, które zerwać zwisające łańcuszki, uznają zapewne za dodatkowy atut.

SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]