Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

Zobacz, gdzie zamówić maseczkę z przyłbicą

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, kompletnie przeistoczyła nasze kontakty z innymi ludźmi i życie. Normy dystansu społecznego wymuszają konieczność korzystania ze licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym ryzykiem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do banku lub biura, gdzie z reguły napotykamy większą gromadę ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie i ustach maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w zwykłej maseczce z bawełny?

Trwała maseczka wielorazowa w postaci ochronnej przyłbicy

Ci, którzy uważają ochronne maski z materiału za niekomfortowe i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich noszenia, mogą sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona użytkownika przed stycznością z wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, czyli przykrywa usta oraz nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi zaletami są wytrzymałość, komfort oraz dosłownie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta mini przyłbica wykonana jest z materiałów, za sprawą których może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym użyciu rekomenduje się zdezynfekować, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (trzydzieści razy!) w wodzie z mydłem.

Kto może korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się używać każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby powyżej 60 roku życia, mające kłopoty z oddychaniem, starsze czy uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać maseczki ochronne podczas wykonywania pracy. Mini Shield marki Vitberg nie krępuje ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Działa ona z FaceID, co na pewno docenią ludzie młodzi.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]