Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Tu kupisz części do Renault Kraków

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]