Gdzie kupić akcesoria jeździeckie?

Szukasz akcesoriow do jazdy konnej? Koniecznie odwiedź ten adres

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi przybierają na popularności, ponieważ oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły posiada w ofercie?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też derki, siodła, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Sklep jeździecki online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie także produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w popularnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]