Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

czapraki, czapraki dla koni

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają zwierzęciu komfort, a przy tym osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych surowców bardzo dobrze chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli potrzebujesz nabyć wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę absorbującą pot koni, uszyte z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]