Chcesz zamówić wyśmienite wino online? Sprawdź ofertę sklepu Winnica

Winnica online - oferta na miarę waszych potrzeb.

Wino to niezrównany współtowarzysz wytwornych kolacji, ważkich wydarzeń oraz przyjęć okolicznościowych. Jest tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je wyrabia, a paleta smaków, aromatów i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest zapewne największa wśród wszystkich alkoholi.

Sklep z winem czy sprawunki w supermarkecie – co wybrać?

Szykując dużą uroczystość czy też wybierając wino dla własnej przyjemności z reguły sięgamy po trunki sprzedawane w osiedlowym supermarkecie. Kupimy tam pospolite wina w rozsądnej cenie, lecz rzadko oferowane są tam trunków o wyśmienitym smaku. Dodatkowo często podczas zakupów jesteśmy skazani tylko na dane z etykiety, ponieważ personel sklepu z reguły nie posiada stosownej wiedzy, by doradzić w wyborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą perfekcyjnie wybrać wino pod planowany posiłek albo które szukają nowych, interesujących aromatów wina, powinni zatem skorzystać z pasji i doświadczenia pracowników sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą wina.

Krakowski sklep z winem – co ma w swojej ofercie?

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica sprzedaje nie tylko pieczołowicie wybrane wino z całego świata (np. z Niemiec czy z Rumunii, ale także cydry, wina wzmacniane okowitą i miody pitne oraz ręcznie produkowane czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są też wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które rewelacyjnie sprawdzą się na eventach z większą ilością uczestników i których zaletą jest bardzo korzystny stosunek ceny do objętości i jakości trunku. Krakowska Winnica sama sprowadza wina, dlatego oferowane są tu alkohole nie spotykane zazwyczaj na lokalnym rynku. Winnica prowadzi również szkolenia i degustacje, a na zamówienie odnajduje i sprowadza do kraju perfekcyjne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można nabyć wino online, a także skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na przesłaniu komuś bliskiemu prezentu z butelką wina.

WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]