Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Szukasz baniaka do wina? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół balon do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]