Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących Google Moja Firma? Zajrzyj na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy czy też nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Jak działa wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do kolejnych punktów budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Czy warto dodać do wizytówki wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, że znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie istotne – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy też pokazać tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet dentystyczny czy siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]