Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Więcej informacji o pozycjonowaniu stron Kraków

Powszechność internetu oraz łatwość korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie być zauważonym w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony firmowej nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest przecież obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, świadczących usługi wyłącznie na określonym obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Białymstoku czy też w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoje usługi docelowym klientom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów używają zazwyczaj fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, jak np. “sklep odzieżowy kraków”, “hydraulik kraków” lub “restauracja francuska kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych podmiotów na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym klientom, przebywającym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz tworzeniem stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu dogłębnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie poprawę treści, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może monitorować na bieżąco efekty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]