Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Na https://flobo.io znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o automatycznym księgowaniem faktur.

Przedsiębiorcy stale szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas tracony na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez integrację z usługą mass collect

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później monitoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują jedynie sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to pomocna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, w związku z tym znakomicie zda egzamin w uczelniach niepublicznych czy językowych, innymi słowy tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za realizację usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]