Chcesz opanować malarstwo cyfrowe? Wybierz kurs digital painting

Kurs digital painting - zobacz pełną ofertę.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w branży filmowej, reklamowej oraz sektorze gier komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz obrabiać zdjęcia w Photoshopie, a także tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczestnicy poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak używać masek i warstw, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, filmem i grami komputerowymi.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]