Spływy kajakowe na Dunajcu – dla pracowników firm i turystów

Spływ Dunajcem to doskonała metoda spędzania wolnego czasu, którą docenią amatorzy aktywnego wypoczynku. Spływ na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane wrażenia i dużą dawkę adrenaliny. Propozycja jest kierowana dla rozmaitych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i firm, które chcą przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie wyprawy leży Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie powinieneś pominąć.

Czy warto zdecydować się się na spływ kajakowy po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która gwarantuje idealne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu sprawia, że spływ Dunajcem staje się niezwykle atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. W rzece żyją też przeróżne gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a malownicze krajobrazy zachwycają. Trasa wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Żeby uczestniczyć w spływie, wymagane jest odpowiednie przeszkolenie oraz podpisanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ po Dunajcu – odpoczynek w sercu Pienin

Organizator spływów po Dunajcu proponuje klientom do wyboru 3 pakiety – Active, Basic oraz Comfort. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava bądź polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, kaski, kamizelki, wiosła oraz hermetyczne opakowania. Ze sobą należy zabrać ręcznik, sportowe obuwie, jak również spodenki i koszulkę do przebrania. Co więcej przy pakiecie Comfort zagwarantowany jest dojazd busem ze Szczawnicy.