Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Wyprawy w góry - zobacz aktualną ofertę.

Kochasz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym turystą doceniającym świetnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o dużej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Umożliwiają przy tym spełnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje zawodowych liderów i przewodników znających na wskroś specyfikę górskiego obszaru, ale też entuzjastycznie dzielących się posiadanym doświadczeniem z członkami wyprawy. Potrafią oni również zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]