Wyjątkowe kolczyki z perłami

Dowiedz się więcej o kolczykach z perłami na www.bizutik.pl.

Perły są symbolem elegancji. Biżuteria z perłami musi znajdować się w szkatułce każdej damy. Jeżeli sznur z pereł to w Twojej opinii za ekstrawagancka biżuteria, wybierz kolczyki z tą oryginalną ozdobą. Kolczyki z perłą w wielu domach nie są zwyczajną ozdobą – są przekazywane kolejnym pokoleniom i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – które wybrać?

Przy zakupie kolczyków z perłami warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Pierwszą z nich jest połysk. Wyróżniamy wysoki, średni i bardzo słaby połysk. Nie bez znaczenia jest także barwa oraz rozmiar pereł. Oprócz białych, można znaleźć również brązowo-kasztanowe czy różowe. Następne kryterium jakości pereł w kolczykach to ich czystość, czyli obecność widocznych skaz.

Kolczyki z perłami – nie tylko na wielkie gale

O tym, że kolczyki z perłami to element idealnie pasujący do prawie każdej eleganckiej stylizacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy idą na przekór tradycji zakładania pereł wyłącznie w czasie wyjątkowych okazji. Coraz częściej nosi się je ze spodniami jeansowymi i podkoszulkiem.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]