Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Dowiedz się, gdzie kupić kolczyki na biglach

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały i metale. Ważne są wszak nie tylko ich projekty, ale również walory funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo bez wątpienia rzadko będą wyciągane z opakowania. Dlatego wybierając kolczyki warto dowiedzieć się, jaki typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, sztyfty oraz bigle. Które z nich będą najlepszym pomysłem? Warto między innymi kupić kolczyki na biglach – są bowiem wygodne i doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla kobiet o dość kanciastej twarzy – bywają wysokie, zatem dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą również wyglądały na owalnej buzi – szczególnie, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto przy tym zaznaczyć, że klientki o trochę odmiennej twarzy też mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – minerały

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych kamieni – wszystko zależne jest od kosztów ich pozyskania oraz wyobraźni jubilera. Szczególną popularnością cechują się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i minerałami sztucznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To rzecz własnych preferencji – czasem lepiej wyglądać będą kolczyki z turkusem, innym razem lepiej sprawdzi się kamień sztuczny, zatem zakup kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]