Srebrne kolczyki idealne na prezent

Zamów kolczyki na www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej kupowanych przez panie dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okoliczność – niezwykle wzniosłą i mniej oficjalną. Zobaczmy co powoduje, że są tak rozchwytywane, a także w jakich salonach można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych kształtach. Najpopularniejsze są lekkie sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, a równocześnie eleganckie. Równie popularne są wiszące dodatki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Mogą być ozdobione drogocennymi kryształkami albo całkowicie proste. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie wywołują uczuleń uszu, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku ozdób z stopów nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc kupując je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały nienagannie, należy dokładnie je pielęgnować i systematycznie eliminować najmniejsze zabrudzenia. Powinno się przecierać je często miękką szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne balsamy pielęgnujące, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych metod pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy sól. Tego typu substancje mocno podrażniają elastyczną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii jest na pewno w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane Polki.