Sklep z kolczykami

Jeśli szukasz kolczyków srebrnych, koniecznie sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki.

Kolczyki srebrne to najpopularniejszy i najchętniej noszony (nie tylko przez kobiety) dodatek. Swą popularność zawdzięczają prawdopodobnie ogromnej różnorodności wzornictwa, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki są noszone od zawsze i trudno sobie bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najpopularniejsze są prawdopodobnie kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Z jakiego srebra robi się kolczyki

Najczęściej spotkać możemy tradycyjny sposób wykończenia metalu, czyli srebro o próbie 925 wypolerowane na wysoki połysk o charakterystycznej jasnej barwie. Bardzo efektowne jest także srebro rodowane pokryte cieniutką warstwą tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii blask białego złota i przy okazji chroni metal przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest także srebro szczotkowane o intrygującej matowej powierzchni i oksydowane srebro w grafitowym kolorze.

Rodzaje zapięć

Wybór zapiecia pozostawia się upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są dwa rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych wariacjach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Różnorodność rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]