Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie odwiedź ten adres.

Doskonałym podarunkiem dla eleganckiej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka świetnie komponują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy przezroczyste?

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające znakomite parametry optyczne. Połyskują pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą znakomicie imitować drogocenne brylanty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Na rynku dostaniemy także wielobarwne odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie odpowiednich komponentów można stworzyć poniższe zabarwienia: szafirowy, bordowy, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te połyskujące dodatki są zahartowane i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, a także naszyjników. Gdzie możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Ogromny wachlarz proponują sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych wersjach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i możemy mieć upragnioną i piękną biżuterię. Odbiorcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są też te bogato upstrzone cyrkoniami.