Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, co jest Ci potrzebne, w zasięgu ręki

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i ożywieniem rynku, zreformowaliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dziś chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I choć w internecie znajdziemy prawie wszystko, wciąż jest mnóstwo przedmiotów, które najwygodniej kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy specjalisty

Zakup srebrnego naszyjnika, pierścionka lub broszki łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, by być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli planujemy kupić obrączki czy też pierścionek zaręczynowy, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli z kolei zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny lub za ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego obwodu ewentualnie wykona nowy. Kolejnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej wskazówki złotnika. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, pokaże aktualne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej daje się z okazji ślubu, komunii czy urodzin.

Jakie usługi oferuje świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią inne usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź rozerwał się łańcuszek, złotnik w mgnieniu oka i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Poprawi również obwód bransoletki, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce gratulacje, datę, podziękowania albo inny ważny dla nas cytat. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikalnym prezentem, albo mamy swój pomysł na wisiorek czy też sygnet, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu posiadamy uszkodzoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]