Bransoletki z koralikami

Zobacz, gdzie kupić bransoletki z koralikami.

Jeśli pragniemy posiadać nietuzinkowe bransoletki z koralików, najlepiej przygotować je w domu. Naturalnie możemy również kupić je w butiku, ale nie będą już takie oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ pasują na każdą okoliczność.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najpowszechniejszym sposobem powstawania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu koralików, zestawu do szycia i szydełka możemy stworzyć niespotykaną biżuterię. To łatwa technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym fasonie.Poza tym, w Inernecie jest wiele stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie tworzyć bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Metodę Peyote używamy, jeśli chcemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego rodzaju ozdoby potrzebujemy: igły, nici albo żyłki i koralików. Niezbędna jest cierpliwość, gdyż ten sposób jest bardziej pracochłonny niż wyżej wymieniona metoda szydełkowa.

Czy istnieją wzory bransoletek z koralikami?

Dostępna jest niebotyczna liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, po przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przejścia barw.
Obecnie popularne są komputerowe wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii jest znacznie szybsze i łatwiejsze.Jeśli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z dodatkami.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]